JMENUJI SE ŠÁRKA KRÁLÍČKOVÁ

a jsem SPINTO® Leader, Professional Neurolanguage Coach®, Certified Fascinate® Advisor, zakladatelka ATLANTA AKADEMIE, SPINTO® klubu a připravuji projekt Rozmluvíme SPOLEČNĚ Česko.

Pomáhám lidem učit se, trénovat a transformovat jejich angličtinu, komunikaci a způsob myšlení.

Pracuji s profesionály (manažery, podnikateli a majiteli firem), s rodiči i učiteli, s dětmi i studenty, kteří se chtějí posouvat vpřed a mají celoživotní vzdělávání jako nedílnou součást svého života. 

Mým PROČ je mluvit, inspirovat a SPOLEČNĚ transformovat vzdělávání po celém světě, poznávat sám sebe a umět se sebou pracovat a neustále se sebevzdělávat.

Od roku 2002 vedu Atlanta Akademii, kde pomáháme zhruba 320 dětem v mateřských a základních školách uspět v angličtině, 15 let pořádáme tábory v Deštném v Orlických horách a u nás doma v Lípě nad Orlicí pořádáme druhým rokem Sweet and Chilli Saturdays, kde s dětmi prožíváme angličtinu a nová témata tak, jak je to baví. Osm let učíme i dospělé v A klubu Dobruška. Atlanta Akademie také posílá pravidelnou měsíční částku organizaci Dobrý Anděl a Unicef, aby „naši“ studenti věděli, že každá jejich účast se počítá a mohli díky svému vzdělávání pomoci těm, kteří v tuto chvíli to štěstí nemají.

Vytvořila jsem SPINTO® metodu, která pomáhá lidem vzdělávat se denně, aktivně a atraktivně od leaderů z celého světa a otáčet dovednosti do jejich praxe a života.

V roce 2020 jsem založila firmu ASPINTOA s.r.o. (Atlanta Spinto Akademie), která otáčí vzdělávání do zábavy, života i podnikání, spojuje lídry, kombinuje know-how lidstva a tvoří programy, projekty a produkty pro budoucí generace a pomáhá lidem mít odvahu vést. Cílem je do 10 let mít dopad na 15 000 000 lidí skrze 150 000 000 lídrů, kteří mění školy na kluby a transformují vzdělávání.

Baví mě angličtina, čtení knih, vzdělávání, posun vpřed, být neustálým začátečníkem, podporovat a nadchnout děti i dospělé pro další vzdělávání, komunikovat a spolupracovat. Mým velkým vzorem v České republice je Simona Kijonková (Zásilkovna) a ze zahraničí Jack Ma (Alibaba), v osobnostním rozvoji je to Brendon Burchard.

Jsem vdaná, máme s manželem tři děti, oba pocházíme z Dobrušky a v současné době žijeme v domě v Lípě nad Orlicí na Dlouhé Louce. 


                                           MŮJ PŘÍBĚH

Jsem úplně obyčejná holka, vždy jsem v tichosti trpěla rozvodem rodičů, moc jsem nechápala svět kolem sebe, musela jsem doma i ve škole poslušně následovat, dostala jsem čtyřku z angličtiny u maturity, kterou jsem si  podle mě nezasloužila, odešla jsem na vysokou vojenskou školu, kde jsem uměla složit samopal nejrychleji z celé čety, složila jsem přísahu státu a stala se desátníkem, odešla jsem ale po 4 měsících kvůli matice, výkresům a nedostatku svobody říci svůj názor (a opět jen následovat), nastoupila jsem do mateřské školy jako nekvalifikovaná učitelka, odešla jsem studovat vyšší odbornou školu, abych mohla být kvalifikovaná učitelka, poznala jsem tam super partu studentů a učitelů a měla jsem okamžitě jedničky z angličtiny, nastoupila jsem do základní školy jako vychovatelka, abych mohla po půl roce říci, že odjíždím do USA jako au pair, kde jsem zůstala tři roky a poznala jsem tam jiný způsob myšlení i vzdělávání, vrátila jsem se do Čech, abych spojila dva světy, které jsem měla ráda, lásku k angličtině a jiný přístup k dětem.

A tak jsem v roce 2002 založila dnešní Atlanta Akademii, abych mohla pomáhat 300 dětem a studentům uspět v angličtině v našem školním systému.

A tak jsem 17 let denně jezdila po školkách a školách, pomáhala jsem, dělala jsem s manželem 15 let tábory pro děti, vychovali jsme druhou generaci dětí, které k nám chodily 10 let v kuse, a ani jsem si nevšimla, že jsem mezitím vytvořila systém vzdělávání pro děti od MŠ do 9.tříd ZŠ.

Musela jsem totiž téměř padnout do červených čísel, abych si uvědomila i svoji důležitost, že nemůžu zachránit všechny děti a že mám svojí hodnotu a nemusím všem nevědomě dokazovat, že jsem si tu čtyřku ve škole fakt nezasloužila.

Vždy jsem se vzdělávala v metodikách a novinkách a tak nyní jsem se vrhla na vzdělávání a poznávání sama sebe přes online kurzy světových lídrů jako je Brendon Burchard, Marie Forleo, Jim Kwik, Mel Robbins, Gahmya Drummond-Bey, Robin Sharma, Jack Ma a dalších, prošla jsem certifikací Neurolanguage Coaching® od Rachel Paling a Fascinate® Test od Sally Hogshead, aby mohla svojí inovaci a vášeň pro vzdělávání současných a budoucích generací a každého z nás posunout do online globální platformy SPINTO Education, SPINTO klubů a projektu Rozmluvíme SPOLEČNĚ Česko, na kterých doma pracuji a zatím je ještě sama neumím vypustit ven, protože jsem mezitím musela stabilizovat a vést Atlantu, ne v ní jen učit a začít pracovat s profesionály jako poradce, kouč a leader.

Vím, že umím spojit angličtinu s osobním rozvojem, kombinovat materiály, metodiky, videa, know-how celého světa a vytvořit z nich vzdělávací materiály i platformu pro budoucí i současné generace. A že mám systém. Ekosystém vzdělávání od malých Superheroes ve školkách, po Rockstars na 1.stupni, po Rebels na 2.stupni, pro Avengers na SŠ, pro Speakers na VŠ, pro Leaders pro dospělé, a pro profesionály Innovators, Educators, Transformers.

Všichni se můžeme učit angličtinu a způsob myšlení od globálních lídrů světa. Můžeme trénovat angličtinu na tématech, která nás baví a můžeme transformovat naší komunikaci a spolupráci a znát svojí hodnotu bez ohledu na věk či známky.

Každý z nás může být leader. 

MÉ PROFESNÍ ZKUŠENOSTI

V únoru 2021 jsem začala spolupracovat s Learlife jako LEADs pro Českou republiku, abychom mohli být součástí proměny a transformace vzdělávání a spojili jsme leadery, kombinovali metody a tvořili kluby a komunity.

V listopadu 2020 jsem se zúčastnila globální vzdělávácí konference RELEARN  (Learnlife) jako speaker a také jsem vedla workshop Jak se vzdělávat od leaderů z celého světa pomocí SPINTO® metody.

Od ledna 2020 jsem hrdým členem MasterMindklub.cz, kde s dalšími podnikateli sdílíme své know-how a pomáháme si růst.

V únoru 2020 jsem úspěšně ukončila vzdělávání v certifikovaném kurzu Professional Neurolanguage Coaching® by Rachel Paling.

V prosinci 2019 jsem dokončila Advanced Neurolanguage Coaching® Certification Course.

V listopadu 2018 jsem ukončila trénink How to Fascinate® by Sally Hogshead a stala jsem se 1.certifikovaným poradcem v České republice.

V září 2018 jsem prošla certifikací metody Rachel Paling a stala jsem se Neurolanguage Coach®

Cestu k celoživotnímu vzdělávání jsem našla i přes placené online kurzy Brendon Burchard High Performance, Marie Forleo  B School, Denise DT  Money Bootcamp, Richarda Graham Genki English, Nicole Walters 1K1Day, Steph Crowder Crickets to Customers, Sarah Snow  Viral Video Academy, Gahmya Drummond-Bey  ImpactYOUniversity, Lisa Nichols Speak and Inspire a další.

Spolupracuji také s British Council v Praze a s CTM Academy pro nadané děti, kterou doporučuji rodičům. Studium metodik a nových knížek od Macmillan, Cambridge, Longman, Pearson a dalších nakladatelství bylo vždy samozřejmostí.

Jako au pair v USA jsem během necelých tří let pobytu prošla dvěma kurzy ESL na Kennesaw University v Atlantě. Po příjezdu jsem absolvovala státnici z anglického jazyka na Státní jazykové škole a Obchodní akademii v Hradci Králové.

Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu pedagogickou v Litomyšli