Já jsem ta návyková…

Jak si vytvořit návyk, který budete milovat? Začněte u sebe a nebudete litovat.

Miluju svoji práci. Už 18 let. A směju se v ní každý den. Jak je to možné? Pomáhám druhým, aby nebyli ti druzí. Ti, kteří nemyslí a nemluví v angličtině, a přitom ji potřebují v práci i v rodině.

„OK, takže učíš angličtinu.“ říká mi známá. Vůbec ne. To jsem nikdy nedělala. Vždy jsem pomáhala dětem, studentům a podnikatelům uspět v angličtině, ukázat jim jejich potenciál. Že mohou. Že to dokážou. Osobnostní rozvoj v angličtině vůbec není o velké dřině. Proč? Protože je o vás.

Já díky lidem žiju. Jsou součástí mého dne, mého každodenního života. A s klienty řeším jejich osobní a profesní výzvy, aby nikde neuvízli. Denně, aktivně, atraktivně, a hlavně v angličtině.

Chtějí se rychle rozmluvit, umět v ní myslet, trénovat každý den nové dovednosti, které pak využijí ve své práci. Leadership, komunikace, spolupráce. Vedení lidí, vedení sebe, vlak už jim nikdy neujede.

Umí se vzdělávat. A práce na sobě v angličtině se pro ně stane návyková. Díky ní mohou lépe vydělávat, pracovat s celým světem a rozšiřovat své byznysy.

Pro něhoko je to běžná věc, pro druhé noční můra. Slýchám věty jako: „V mládí jsem to propásla.“ Nebo: „Dosud jsem ji nepotřebovala.“ Nebo: „Je to můj dluh z minulosti.“

A ten dluh z minulosti nás vždycky dožene. Ať je to v angličtině nebo v posilovně. V dětství jsme někdy otrávení, že něco musíme pravidelně dělat a v dospělosti poté děkujeme rodičům, že nás u toho udrželi a my díky tomu umíme hrát na klavír, bez sportu si neumíme představit život, ve financích jsme jako doma a v angličtině už běžně obchodujeme celosvětově.

„S klienty řeším jejich výzvy, aby nikde neuvízli.“ – Šárka Králíčková

„Česká republika je maličká. Chci spolupracovat a inspirovat se od ostatních.“ říkají. A to mě těší. Já jsem v mládí jako au pair v USA objevila nový svět. Téměř tři roky jsem byla součástí jiné kultury, jiného mindsetu, jiné rodiny. A změnilo mi to celý život. Už jsem se nikdy neohlédla zpět, jen dopředu.

Globální výzvy stojí před námi a dotknou se i vzdělávání. Už nebudete muset čekat, až půjdete do školy a budete dělat úkoly. Sami si vyberete, jak a v čem se vzdělávat sami chcete. Ať jste dítě, student nebo podnikatel, učte se dovednosti pro život, který jen vy chcete.

Učte se, trénujte a transformujte sami sebe a uvidíte, kam vás to vede. Každý může být leader. Stačí chtít.

A proto vznikla SPINTO® metoda. Spojení osobnostního rozvoje, angličtiny a nových dovedností, které potřebujete právě teď. Dokáže know-how světa otáčet lidem do života. Denně. Aktivně. Atraktivně.

Jak často se zastavíte a pracujete na sobě a svých návycích Vy?