Jak SPINTO® metoda podnikatelům pomáhá

Už zase to bylo v televizi. Jsme prý druzí nejhorší v učení se cizích jazyků v Evropě. To přece není možné?! Máme tu tolik učitelů a lektorů, jazykovek a doučování, že mám někdy pocit, že snad tu vzdělává už každá rodina.

A proč ne? Klidně ať vzdělává, pokud to všem smysl dává. Pokud mají výsledky a studenti či dospělí mluví, nevidím v tom problém. Otázkou samozřejmě je, zda studují dlouhodobě nebo jenom nárazově. Na chvíli totiž umíme dělat něco všichni, ať už je to cizí jazyk nebo cvičení. Ta opravdová změna ale nastává, pokud jsme schopní a ochotní dlouhodobě se vzdělávat a na sobě pracovat.

SPINTO® metoda vznikla jako řešení na problém, jak se vzdělávát denně, aktivně a v angličtině. Jenže ne ode mě nebo od dalších koučů a lektorů, ale od lídrů a lidí z celého světa a pak vše otočit do života.

Co je na tom tak „spešl“, řekl mi kdosi. Vždyť všichni tvrdí, že z Youtube se můžeme učit všichni. Že už nepotřebujeme školy, kluby, univerzity, že vzdělání máme dostupné a zdarma, tak proč platit 12 000 měsíčně?

Protože pokud víte, kým se chcete stát, musíte proto něco udělat. A pokud sledujete videa a filmy v angličtině, je to sice skvělé, ale v aktivní angličtině jste na tom stále stejně. Musíte ji probudit k životu. Musíte se probudit k životu i vy.

Musíte denně, aktivně, atraktivně a navíc ještě v angličtině učit se, trénovat a transformovat svoje myšlení a svoji osobnost, protože jedině tak se denně, aktivně, atraktivně a v angličtině stáváte tím, kým chcete být.

Vy jste lídrem svého života. Vy nesete zodpovědnost za svoje myšlení a jednání. I za svoji angličtinu nebo jiný jazyk. Vy a nikdo jiný.

A je rozdíl, pokud se něčemu věnujete dlouhodobě 1x týdně, nebo 3x týdně nebo 5x týdně.

Já pracuji s podnikateli, manažery a majiteli firem na jejich osobnostním rozvoji a leadership mindsetu v angličtině každý den 30 minut, většinou po telefonu. Za měsíc se tedy slyšíme 20×30 min a jedeme dlouhodobou, roční a delší spolupráci. Zdá se vám to moc? O čem si tak asi denně povídat, že?

No, ujišťuji vás, že my si tedy nepovídáme. My opravdu makáme. Proč my? Protože je to vždy win-win situace. Vždy se rozvíjíme oba. A mohu vás ujistit, že pokud chcete myslet, mluvit a měnit sebe a svou budoucnost, tak to tady zažijete. Pokud se vám ale přemýšlet nad sebou nechce, ani to nezkoušejte.

A jak je možné, že jsou podnikatelé ochotní za sebe platit dlouhodobě až 15 000 měsíčně? Protože leadership mindset a nové dovednosti jim vydělají i 300 000 měsíčně nebo víc. Jak to? SEBEVĚDOMÍ. Nejen v angličtině. Oni se proměňují v ty nejlepší lídry, jakými v té chvíli dokážou být.

Jak to dělají? Učí se se mnou od těch nejlepších nebo nejmoudřejších lidí z celého světa. Pracují na sobě a na dovednosti, kterou zrovna řeší nebo by se v ní chtěli posunout a okamžitě jí uplatní v praxi.

Každý týden nová dovednost. Každý týden nová zkušenost. Každý týden nový mindset. Každý týden jiný výslovnost. Každý týden nová akce, nová challenge.

A pak. Pak to přijde. Zavolají jim z práce, že budou mít poprvé v životě hodinovou prezentaci v angličtině. A oni řeknou ano. JSOU PŘIPRAVENI.

Zavolají vám, že se svým týmem udělali worshop přesně na to téma, které jsme spolu probírali a zažili velký úspěch, který šíří dál. A jsou úspěšní.

Zavolají vám, že tento měsíc získali zakázku v hodnotě 400 000 a jsou pyšní na sebe a svůj tým. Zavolají vám, že je zvou do zahraniční televize a oni ani nezapochybují a řeknou ano.

Řekli totiž ano sami sobě už dlouho předtím, když se ROZHODLI na sobě pracovat.

Znáte to rčení, abyste se podívali na svá rozhodnutí před rokem, protože ty právě určují, kde jste teď?

A já jsem se rozhodla, že díky SPINTO® metodě rozmluvíme společně Česko. Už nebudeme chybět na globálních konferencích. Už nebudeme koukat, jak se vzdělávají v zahraničí. Už konečně budeme svobodně myslet, mluvit a měnit sami sebe a vzdělávat se s lidmi z celého světa.

Je skvělé pracovat s podnikateli. Je skvělé pracovat se studenty. Je skvělé pracovat s dospělými. Je skvělé pracovat s učiteli.

Ještě skvělejší je ale pracovat sám se sebou a na sobě. Proto v ASPINTOA® pracujeme na kartách, které rozmluví svět. Rozmluví naše děti, naše třídy, naše kluby, naše firmy, naše lídry, naše rodiny. Abyste i vy mohli na sobě pracovat pomocí SPINTO® metody denně, aktivně a atraktivně. A nejen v angličtině.

Nebuďte ti druzí.